JAK POMOCI

Zde jsou možnosti, jak nás můžete podpořit v naší činnosti a zapojit se tak do záchrany koček. Každá pomoc je pro nás velmi důležitá, bez Vás totiž pomáhat nemůžeme ❤️

1. Adoptujte od nás kočku (nebo více 😉) 

Dejte domov jedné z našich koček. Pomůžete tak nejen té adoptované, ale i té na ulici, pro kterou se díky adopci u nás uvolní místo. A nám uděláte radost a dodáte elán do další práce, až uvidíme naše bývalé svěřence, jak se roztahují na Vašem gauči!

2. Finanční podpora (aneb korunka ke korunce)

Přispějte nám finančně. Jakákoliv částka je vítanou pomocí. Finanční podpora je pro spolky nejvýhodnější, protože:

  • Finanční prostředky mohou být flexibilně a rychle použity na pokrytí toho, co je zrovna potřeba. Opravdu podstatnou část našich výdajů tvoří veterinární náklady, které bez financí nepokryjeme.

  • Krmivo a stelivo nakupujeme ve velkých baleních se slevou pro spolky. Takže za stejnou částku, za kterou by dárce koupil třeba 2kg balení granulí, my zaplatíme 3 kg z 10kg  pytle. Peníze jsou tak využity efektivněji.

Transparentní účet: FIO banka, a.s., č. ú.: 15198515/2010 

3. Materiální pomoc (aneb papání, kakání a pak úklid)

Materiální pomocí ve formě krmiva, steliva, škrabadel, dezinfekčních prostředků atd. také nepohrdneme, ale prosíme o domluvu, jaké značky bude nejlepší koupit. Pokud bychom dávali našim kočkám obden jiné granule od různých dárců, tak z toho bude velké bolení bříšek. 

Podpořit nás můžete i prostřednictvím těchto online obchodů, ve kterých můžete z našeho předvýběru zvolit, co chcete kočkám koupit a o dovoz se postará obchod:

4. Online aktivity (aneb sdílíme a klikáme jak o život)

Sdílejte příběhy našich koček, pomůžete tak zvýšit povědomí o naší činnosti. Sdílejte nabídky koček, které hledají domov. Komentujte, ať se zvýší dosah příspěvků. Klikejte v programu Click and Feed, když se vybírá na krmení pro nás (ale i jindy ;))

5. Dobrovolnictví (aneb pomocné ruce.... a nohy... a kola)

Pomozte, jakkoliv umíte. Můžete vyrábět věci do aukce, pořádat pro nás aukce, malovat kamínky a prodávat je na FB v náš prospěch, můžete nám nabídnout své odborné znalosti (marketing, tvorba webu, videí, účetnictví...). Přijďte zkusit profesionálně nafotit kočky. Jestli bude někdy příležitost, můžete pomoci na stánku na nějaké akci. 

Jelikož dočasková teta nemá auto, velmi také ocení odvozy na veterinu, na odchyt koček či dovoz materiálních darů. I pravidelná pomoc s obstaráním koček by přišla vhod.

6. Nakupujte v aukcích (aneb něco za něco)

Vyberte si v našich aukcích či v bazárku na Facebooku , co se Vám líbí. Občas máme i nějaký ten merch.

7. Poskytování dočasné péče 

Staňte se naší dočaskou! Dočaskář se o kočku stará na náklady spolku, než kočka najde domov. Chodí s ní na veterinu, stará se o ni, vymazluje ji a přitom komunikuje se spolkem a spolupracuje při hledání trvalého domova. Na dočaskáře budeme mít však určité nároky, jako je spolehlivost a ideálně zkušenosti s chovem koček. Se vším poradíme, pomůžeme!

Most pro kočky z. s., IČO 19429860, sídlo U Věžových domů 2936/4, 434 01 Most,  sp. značka L 13717 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
Transparentní účet: FIO banka, a.s., č. ú.: 15198515/2010
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!