Zůstávají

Tyto kočičky u nás zůstávají zpravidla kvůli svému zdravotnímu stavu nebo velké plachosti. Chcete-li jim pomoct, můžete si je virtuálně adoptovat a každý měsíc jim přispívat na krmení, léky, veterinu a stelivo.

Bublina

Bublina je starší peršanka, neznámého věku, již hluchá. Když přišla, byla vrnící šťastná kočka, která lítala a řádila. Domov bohužel nenašla a nakonec bylo rozhodnuto, že zůstane trvale. Objevil se jí totiž na brzlíku velký nezhoubný, ale neoperovatelný nádor, další nádor má na krku. Nelze s nimi dělat nic jiného, než je sledovat a doufat, že neporostou. Doufáme, že Bublinka tu s námi bude ještě dlouho. 

Stár

Naše hvězda jasná - Stárinka byla nalezena jako kotě na silnici. Motala se tam mezi jedoucími auty a chudinka ani neviděla, neboť měla extrémně ošklivý herpes. Jen jedna hodná paní zastavila a odvezla ji k nám. Dlouho nemohla sama papat a byla vyhublá. Z toho se jí bohužel vyvinul syndrom hladu - jídla má dostatek, přesto se stále snaží získat k snědku ještě něco dalšího a přejídá se. Jednou z toho byla i nemilá nehoda, kdy se zasekla hlavičkou v konzervě, kterou vyhrabala z odpadků. Jedno očičko následky herpesu odneslo tak, že na něj nevidí. Stárinka vyžaduje speciální dozor, proto u nás zůstává trvale.

Kaila

Kaila byla jako malé kočičí miminko zachráněna ještě se svou sestřičkou, když jim maminku přejelo auto. Obě měly ošklivou kalicivirózu, na kterou bohužel její sestřička nakonec zemřela. Kaila se s následky pere dosud, bývá často nemocná. Kailu považujeme za neadoptovatelnou kočičku, je totiž velmi plachá a to i vůči tetě, přestože je u ní již přes 2 roky. 

Most pro kočky z. s., IČO 19429860, sídlo U Věžových domů 2936/4, 434 01 Most,  sp. značka L 13717 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
Transparentní účet: FIO banka, a.s., č. ú.: 15198515/2010
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!